31 sty 2015

Wieczór przy książce

Wciąż nie odzyskałam swojego aparatu, a zdjęcia, które tu widzicie miałam jeszcze zapisane na komputerze. Naprawdę nie wiem ile będę musiała jeszcze czekać na zwrot sprzętu. Nie mam pojęcia co takiego można robić przez 2 tygodnie z aparatem, który wymagał jedynie naprawy wyświetlacza... Ahh te serwisy.
Tak więc post, który dziś przeczytacie będzie poświęcony książkom.

25 sty 2015

Inspiracje

Ten tydzień nie należał do najlżejszych. Od środy pisałam próbne testy. Nie było aż tak strasznie jak to sobie wyobrażałam, lecz najprostszych zadań też nie mieliśmy. Pierwsze półrocze szkolne zakończyłam tak jak to zaplanowałam ze średnią 5.0, z której jestem bardzo zadowolona. Wreszcie w moim województwie nadeszły ferie. Nie musiałam czekać na nie zbyt długo, ponieważ od poprzedniej przerwy od szkoły minęły tylko 2 tygodnie, ale każde wolne się przyda. Tak jak wspominałam w poprzednim poście - mój aparat został oddany do serwisu, w którym jeszcze tkwi, a nikt nie potrafi oszacować ile będę musiała dalej na niego czekać. Pod ostatnią notką ku mojemu zdziwieniu podsuwaliście mi wiele pomysłów na temat kolejnego wpisu. Najbardziej do gustu przypadł mi post z inspiracjami. Nigdy nie pochwalałam wstawiania w notki nie swoich zdjęć, ale lepsze to niż nic. Zapraszam do oglądania! :)

18 sty 2015

Czego jeszcze o mnie nie wiecie?

Ostatnio wszystko idzie nie po mojej myśli. Dzisiejszy post miał być zupełnie inny, ale przykre zrządzenie losu zabrało mój nowy aparat do serwisu. Tak to jest jak ma się w życiu ciągłego pecha. Kupiłam aparat z usterką! Nie chciałabym Was zasypywać fotografiami ze starej cyfrówki, więc nie wiem co będzie z następnymi notkami, a na szybki powrót mojej lustrzanki się nie zanosi. Miałam w zapasie parę zdjęć, którymi będę mogła się dzisiaj z Wami podzielić, ale tylko dziś. Co będzie dalej tego nie wiem... Nie chciałabym również zawieszać bloga, ponieważ nie chcę stracić tego co udało mi się dotychczas osiągnąć. Tak więc w dzisiejszym poście napiszę dla Was parę faktów o mnie, których jeszcze nie wiecie. Zapraszam do czytania i lepszego poznania mnie! :)

11 sty 2015

Gdzie mnie można znaleźć?

No i niestety z wielkim, jak dla mnie trudem, wróciliśmy do szkoły. Przez trzy dni zdążyli zrobić nam już dwa sprawdziany i powtórzenia. Mam już również pozapowiadane kolejne sprawdziany, zestawy zadań i próbne testy... Pocieszam się jedynie faktem, iż jeszcze 10 dni spędzonych w szkole i moje województwo będzie miało ferie!
Tematem dzisiejszego posta będą strony internetowe, na których się jeszcze udzielam poza blogiem. Zauważyłam, że jeszcze nie wszyscy czytelnicy klikają w ikonki społecznościowe znajdujące się na górze paska bocznego. Jest tam m.in. Instagram, Ask, We heart it oraz Tumblr. Dziś opiszę trzy z nich. Zapraszam do czytania i oglądania!

3 sty 2015

Pożegnanie...

Oczywiście żegnam stary rok, a nie Was ;) Na pewno szokiem dla Was nie będzie, iż napiszę, że 2014 rok mamy już za sobą. Jeszcze dobrze pamiętam 2012. To straszenie nas końcem świata i pamiętną datę 12.12.12, a tu już mamy 2015 rok. Niewiarygodne, kiedy to tak szybko zleciało?! Ten rok będzie dla mnie nie lada wyzwaniem. Czeka mnie egzamin gimnazjalny, którym stresuję się już od 1 września i oczywiście wybór szkoły...
Może trochę spóźniłam się z podsumowaniem minionego roku, ale sądzę, że wystarczy opisać go jednym zdaniem. Najlepszą rzeczą jaką zrobiłam w tym roku było założenie bloga, dzięki Wam mam już prawie 160 obserwatorów i 15 tys. wyświetleń. Bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję!
Zapewne zauważyliście niemałe zmiany w wyglądzie bloga. Sądzę, że zmieniło się na lepsze. Chciałam, aby było przejrzyście, z białym tłem i akcentami ciemno miętowego koloru.
W dzisiejszym poście zobaczycie po raz pierwszy sesję zdjęciową ze mną w roli głównej. Od razu przepraszam Was już za moje miny, ale kompletnie jestem zielona w pozowaniu do zdjęć. Nie jest to typowa sesja, w której chodzi tylko o to co mam na sobie, ale sesja, dzięki której możecie mnie lepiej poznać :) Zapraszam do oglądania!