29 lip 2014

DIY: Sowa

Tym razem pogoda nie pozwoliła mi w stu procentach pracować na dworze, ale jakoś sobie poradziłam i mam nadzieję, że jakość zdjęć nie jest aż taka okropna. W dzisiejszym tutorialu przedstawię Wam jak wykonać wielofunkcyjną sowę. Nazwałam ją tak, ponieważ ma więcej niż jedno zastosowanie o czym dowiecie się na końcu postu. Zapraszam do pracy!

27 lip 2014

DIY: Sztuczne kwiaty

W dzisiejszym tutorialu przedstawię Wam jak wykonać sztuczne kwiatki. Takie kwiaty są świetnym pomysłem! Nigdy nie zwiędną. Zawsze będą doskonale wyglądać. Nie wymagają wody. A na dodatek są dobrym rozwiązaniem dla alergików takich jak ja :) W takim razie zabierajmy się do pracy.

24 lip 2014

DIY: Oryginalny notatnik "Book for ideas"

  Kolejny post z cyklu "dłubanie na świeżym powietrzu". Pogoda dopisuje (poza małą ulewą i burzą), a zdjęcia w słońcu wychodzą pięknie. Wprost idealny klimat na uwiecznianie mojej pracy. Dzisiaj przedstawię Wam pomysł na oryginalny notatnik. Wy możecie go stworzyć według swojego stylu, ale możecie zainspirować się moją propozycją. W notatniku tym będę zamieszczać swoje pomysły na rożne dekoracje, którymi również podzielę się z Wami na blogu. Zabierajmy się do pracy!

22 lip 2014

DIY: Wazon na kwiaty

     Nie ma to jak pracować na łonie natury. Nie wiem dlaczego na dworze majsterkuje mi się najlepiej. Może to te światło? A może świeże powietrze? No i do tego zdjęcia w plenerze wychodzą najpiękniej. Jest to mój pierwszy tutorial, ale mam nadzieję, że wyszedł mi dość dobrze. Oceniajcie w komentarzach! Tak, więc zabierajmy się do pracy!