30 lis 2014

DIY: Snowman

Z dnia na dzień słońce zachodzi coraz to się prędzej. Trochę ta ciemność mnie przytłacza. Ciągle myślę, że jest ok. 20:00, a tymczasem na zegarku widnieje dopiero godzina 16:00. Szkoła, szkoła, szkoła. Non stop jeden temat przewija się w kółko. Niedługo wystawianie ocen, a jeszcze w grudniu czeka mnie próbny egzamin gimnazjalny. Bardzo się boję, że źle mi pójdzie, a wyniki będą miały wpływ na oceny cząstkowe. Od trzech tygodni nie mam prawie ani jednej wolnej chwili dla siebie. Pociesza mnie fakt, że jeszcze niecały miesiąc i będę mogła spokojnie odpocząć przez dłuuugi, długi czas, ponieważ przerwa świąteczna będzie trwała aż trzy tygodnie. Dziś kolejny post z serii bożonarodzeniowej, a mianowicie przedstawię Wam jak wykonać bałwanka ze... skarpety! Zapraszam do pracy! :)

22 lis 2014

DIY: Kalendarz Adwentowy

Przedwczoraj w mojej miejscowości spadł pierwszy śnieg! Nie spodziewałam się śniegu w listopadzie, a tu taka niespodzianka. Niestety była plusowa temperatura, więc nic z niego nie zostało. Przejdźmy teraz do tematy posta. W tym roku wyjątkowo szybko i mocno poczułam klimat świąt w przeciwieństwie do poprzednich lat. Pomimo tego, że dręczą nas reklamami świątecznymi już od 1 listopada, ja dopiero teraz postanowiłam oficjalnie otworzyć sezon bożonarodzeniowy na Fabryce Mięty. Zapewne jak się domyślacie, czeka Was seria postów o tematyce świątecznej. Będą to głównie same tutoriale dekoracji świątecznych. Mam nadzieję, że cieszy Was ta informacja :)

15 lis 2014

Haul Zakupowy

Aż trudno uwierzyć, że połowa listopada już za nami. Jak ten czas szybko leci! Zanim się obejrzymy będą już święta Bożego Narodzenia, Sylwester i nowy 2015 rok. A jeszcze dobrze pamiętam ostatnią wigilię klasową jakby była tydzień temu. Również jeszcze pamiętam jak trudno było mi się przyzwyczaić do stawiania czternastki zamiast trzynastki przy tematach w zeszycie na końcu daty, a tu już na mnie czeka piętnastka! Ten czas leci zdecydowanie za szybko!
Kilka dni temu wybrałam się na małe zakupy do pobliskiego miasta. Postanowiłam, że bez porządnej kurtki i swetra nie wracam do domu! A więc udało mi się zakupić rzeczy widoczne na poniższych zdjęciach. Przepraszam już po raz kolejny za jakość zdjęć, ale brakuje mi już sił na ten mój nieszczęsny aparat.

8 lis 2014

Blogerka musi być idealna...?

...tak na pewno twierdzi większość osób. Kiedyś na moim asku zaatakował mnie pewien anonim z pretensjami, że robię brzydkie zdjęcia. Ja tłumaczyłam, iż nie jestem w posiadaniu idealnej lustrzanki tylko mam zwykłą starą cyfrówkę. Lecz sądzę, że ta osoba nawet nie czytała moich odpowiedzi. Była zaślepiona i zmotywowana tylko do tego, by zniechęcić mnie do dalszego blogowania... Następnie z jakości zdjęć ta osoba przeniosła się na jakość postów, wygląd bloga, aż skończyło się na tym, iż prowadzę najgorszą stronę na całym świecie. Myślę, że ten anonim twierdził, że aby zostać blogerką trzeba mieć perfekcyjny i drogi sprzęt, profesjonalnego fotografa oraz sztab ludzi, którzy pracują nad wyglądem i tekstem postów.