O AUTORCE

Agata, 16 lat autorka Fabryki Mięty. Licealistka na profilu humanistycznym uwielbiająca kreatywne działanie, pastelowe kolory oraz zdrowe odżywianie. Nastolatka z wielkimi marzeniami, które powoli stara się spełniać. Jej pasje to fotografia, robótki ręczne. Perfekcjonistka z nutką pedantyzmu. Zakochana w podróżach wszelkiego rodzaju. Zamieszkuje tereny Warmii i Mazur.

Fabryka Mięty to przede wszystkim kreatywny blog, którego celem jest motywowanie ludzi do twórczego działania. Nie zabraknie tu pomysłów na robótki ręczne, przepisów na zdrowe posiłki, codziennego życia oraz sporej dawki amatorskiej fotografii. Mam nadzieję, że pozostaniesz na długo w tym wykreowanym przeze mnie zakątku sieci.

Aparat: Nikon D3200 + 18-55 f/3.5-5.6
Założenie bloga: 21 lipca 2014

6 komentarzy:

 1. Masz wspaniałego bloga, nie wiem czemu nie masz jeszcze 1000 obserwatorów! Bardzo ładny design. Jesteś utalentowana we wszystkich dziedzinach- gratuluję! :)
  marrie-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak fajnie się przedstawiłaś i swojego bloga; to naprawdę zachęca do jego czytania :) Blog fajnie się zapowiada do czytania, bo jestem tu pierwszy raz. Bardzo oryginalna nazwa, wzbudzająca ciekawość, dlatego Twój komentarz spośród wielu zobaczyłam u Kiki. Fajny blog, piękny design. Pozdrawiam i zapraszam
  Mój blog - klik!
  Mój blog - klik!
  Mój blog - klik!

  OdpowiedzUsuń
 3. O jej, urodziłaś się 22.11? Haha, ja się urodziłam 11.11 i jestem ten sam rocznik co Ty! :D
  Wiele cech mamy podobnych, jak byłam mała uwielbiałam rysować i mam to do teraz i również lubię miętowy :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak można się z Tobą skontaktować? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wracaj do nas! Za niedługo dwa lata bloga :*

  OdpowiedzUsuń

*Każdy komentarz mile widziany.
*Obraźliwe wypowiedzi zostaną usunięte.
*Jeżeli blog Ci się spodobał - zaobserwuj.
*Nie odpowiadam na LBA, choć dziękuję bardzo za wszelkie nominacje ;)